New Hampshire

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai New Hampshire

Īpašums pārdošanā Ņūhempšīrā

Tas robežojas ar dienvidiem no Masačūsetsas, rietumos ar Vermontu, uz austrumiem ar Maēnu un Atlantijas okeānu, un uz ziemeļiem - ar Kanādas provincei Québec

Pārdošanas laikā Ņūhempšīrā īpašuma izpētes laikā ir svarīgi zināt dažus jaunumus.

New Hampshire ir slavena ar savu saukli "Live Free or Die", kurā ietverta libertarian filozofija, kas patiesi atspoguļo valsts vēsturisko pretošanos regulējumam. Ņūhempšīras valsts konstitūcija ir vienīgā, kas atzīst revolūcijas tiesības un vienīgā, kas neprasa izveidot valsts skolu sistēmu. Nav likumu, kas pieprasa, lai tiem, kas ir jaunāki par 18 gadiem, būtu jostas vai aizsargķiveres vai motociklu vadītāji, lai viņiem būtu obligāta automašīnas apdrošināšana. Ņūhempšīrā nav arī vispārējā pārdošanas nodokļa un iedzīvotāju ienākuma nodokļa.

Ņūhempšīra ir viena no Ņūlandlijas amerikāņu valstīm, ko raksturo gleznainas pilsētas un lielas neskartajās teritorijās. Uz ziemeļiem Balto kalnu Nacionālais mežs ir slavens ar ziemas sporta veidiem, ko var praktizēt šeit un Vašingtonas kalnā, kas ir augstākā virsotne reģionā, ar zobu dzelzceļu līdz pat augšai.

Neskatoties uz nelielu valsti, Ņūhempšīras iedzīvotāji, pateicoties viņu līdzdalībai pirmās valsts prezidenta primārās vēlēšanās, spēcīgi ietekmē nacionālo politiku.

Tas ir salīdzinoši dārgs stāvoklis, kurā pieder nekustamais īpašums un kurā meklējat īpašumu pārdošanai Ņūhempšīrā. Bez tam viņam ir trešais augstākais īpašuma nodoklis tautā pēc Ņūdžersijas un Ilinoisas.

Granīta valsts ekonomika lielā mērā balstās uz ražošanu un tūrismu, savukārt ziemā Baltie kalni slēpjas un snovbordus apmeklētāji ziemā peld ar Winnipesaukee ezeri un pludmales, kas atrodas 13 jūdžu piekrastē vasarā.

Piecas mazākās valsts teritorijas ziņā Ņūhempšīras iedzīvotāju skaits pārsniedz 1,3 miljonus. 94% iedzīvotāju ir baltā krāsā, 2% Hispanic, 2% Āzijas un 1% melnā. No etniska viedokļa īri pārstāv lielākos aktīvus, kas deklarēti vairāk nekā 13% iedzīvotāju, savukārt ārvalstīs dzimušie ir 5%.

Kapitāls ir Concord, bet Mančestra ir vidēja lieluma pilsēta, kuras iedzīvotāju skaits ir apmēram 110 506 cilvēki, un ar tās 30 rajoniem ir lielākā kopiena ŅūhempŠīrā. Mančesteras nekustamā īpašuma cenas ir krietni augstākas par vidējām izmaksām salīdzinājumā ar vietējām cenām.

Iekšzemes pārdošanas cenas palielinājās par 5,7% 2018. gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā gadā, un varētu prognozēt cenu rekordu gadu.

Grafton County ziņoja par visaugstāko procentuālo pieaugumu, 20,4% šajā gadā, bet Sullivan County ziņoja par vislielāko kritumu, samazinājums par 17,8%.

Hillsborough apgabals, kas ietver Mančestru un Našua, līdz februārim ir pieaudzis par 2%.

Tikmēr Ņūhempšīras Housing Finance Authority (Ņūhempšīras Housing Finance Authority) publicētais nekustamā īpašuma tirgus pārskats teica, ka pārdevējiem ir priekšrocības salīdzinājumā ar pircējiem, tāpēc tas ir labākais laiks, kad jūsu īpašums tiek pārdots Ņūhempšīrā.

Mančesteras nekustamo īpašumu tirgus noteikti ir atguvusies, un patiesībā pilsēta kopš pēdējās lejupslīdes ir gājusi tālu. Nekustamā īpašuma pārdošanas cenas Ņūhempšīrā, jo īpaši Mančestrā, turpina uzrādīt pozitīvu peļņu, un tagad tās izbauda 11,5%. Tas ir gandrīz divas reizes lielāks nekā vidējais rādītājs valstī.

Pārsteidzoši, ka pēdējo 3 gadu augstās vērtības pieaugums nav padarījis mājas par dārgu. Faktiski Mančesteras nekustamā īpašuma tirgus joprojām ir viens no ērtākajiem valstī. Neskatoties uz cenu pieaugumu, pieejamība joprojām ir zemāka par vēsturisko vidējo rādītāju.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 3492

PARDOŠANA Villa, New Hampshire, Concord, Concord, Concord

1,858,092.30EUR
PARDOŠANA
Villa

316 m²
Pārdod lielu ūdensmalu īpašumu
UNAVAILABLE
Cod. 3491

PARDOŠANA Privātmāja, New Hampshire, Manchester, Manchester, Manchester

2,620,986.61EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

325 m²
Pārdod 100 Ft uz ūdens ar pasakains viedokli
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB